Scholengemeenschap Het vlakke land

Contact

SG Het vlakke land

Pluimstraat 22
8600 Diksmuide

ondernemingsnummer: 0408.634.769
instellingsnummer: 120212

Codi: 0476-42 45 26
sghetvlakkeland@telenet.be

preventie

De preventie wordt in elke school door een eigen preventie-adviseur waargenomen:

- vbs Beerst/Vladslo: Heidi Van Exem (heidi.van.exem@vbbeerstvladslo.be)  en Tine Vanslembrouck   

   (tine.vanslembrouck@vbbeerstvladslo.be)

- vbs Pervijze: Sylvie Beernaert (sylvie.beernaert@vbspervijze.be)

- vbs Sint-Niklaas: Greet Demeulenaere (greet.demeulenaere@vbsdiksmuide.be)

- vbs Woumen: Anneke Vanheule (anneke.vanheule@vbwoumen.be)

- BuBaO Klimop: Thijs Desender (thijs.desender@klimopdiksmuide.be)